Wstecz

Kosz Złoty blask

Kosz Złoty blask

Kosz Złoty blask to kompozycja pełna słodkości i aromatycznej kawy. Doskonały upominek dla każdego, zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Pozwól nam go dostarczyć w Twoim imieniu. Istnieje możliwość dołączenia do przesyłki bileciku z życzeniami. Dostawa wliczona jest w cenę. 

Skład: kawa Jacobs Gold 250g, bombonierka, czekolada, pierniczki, czekoladki Lindt Lindor, cukierki Werthers original, ciastka Pieguski.

Zamówienia opłacone do godziny 12 doręczymy następnego dnia roboczego. Termin realizacji zamówienia 24 godz. Dostawa wliczona jest w cenę.

Tylko u nas możesz dołączyć bilecik oraz bukiet pięknych kwiatów

Dostawa przez: firmę kurierską

Koszt dostawy: 0,00 zł

Najbliższy termin dostawy: 22.06.2019

Gwarancja oryginalności

Klient ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy kupna-sprzedaży w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru (inne zasady dotyczą reklamacji).

Klient, który chciałby zwrócić towar ponosi każdorazowo koszty jego odesłania (o ile produkt nie jest zwracany w ramach reklamacji).

Stan zwracanego towaru powinien pozwalać na ponowną jego sprzedaż. Nie jest to konieczne, ale zaleca się odesłanie towaru w oryginalnym opakowaniu, w stanie nienaruszonym. Klient odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy będący wynikiem z jej korzystania, poza koniecznymi czynnościami mającymi na celu stwierdzenie charakteru, cech, czy funkcjonowania tej rzeczy.

Szczegółowe zasady zwrotów i procedury reklamacyjnej znajdują się tutaj.

1Cena
2Dołącz coś więcej
3Data dostawy
Zamknij

Zamówienia opłacone do godziny 12 doręczymy następnego dnia roboczego. Termin realizacji zamówienia 24 godz. Dostawa wliczona jest w cenę.

Zamknij

Tylko u Nas!

Wydrukujemy i oprawimy w ramkę Twoje dowolne zdjęcie, które dołączymy do przesyłki.

Zrób piękną niespodziankę.

Zamknij

Wyślij ten produkt na 15 lub 16 października. Do każdego 10-go zamówienia dołączymy filiżankę Villeroy&Boch o wartości 209,90 zł - GRATIS!

Uwaga! Ilość gratisów jest ograniczona!