Wstecz

18 róż z misiem

18 róż z misiem

Elegancka, pachnąca róża dla wymagających klientów. Róża "Grand Prix" – nazywana królową róż, jedna z najpiękniejszych czerwonych róż. Duży, ciemnoczerwony, aksamitny pąk. Jest to jedna z nielicznych róż która wyczuwalnie pachnie. Doskonała na różne okazje. Do bukietu dołączony jest Miś wysokości 20 cm.

Dostarczymy dowolny KWIATOBOX do wybranego przez Ciebie miejsca w Polsce. Do kwiatów dołączymy bilecik z treścią życzeń dla bliskiej osoby. Każdy KWIATOBOX z naszej oferty przygotowywany jest ze starannie wyselekcjonowanych kwiatów, ścinanych w dniu wysyłki.

Dostawa przez: kuriera TNT

Koszt dostawy: 0,00 zł

Najbliższy termin dostawy: 19.07.2019

Gwarancja świeżości

Klient ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy kupna-sprzedaży w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru (inne zasady dotyczą reklamacji).

Klient, który chciałby zwrócić towar ponosi każdorazowo koszty jego odesłania (o ile produkt nie jest zwracany w ramach reklamacji).

Stan zwracanego towaru powinien pozwalać na ponowną jego sprzedaż. Nie jest to konieczne, ale zaleca się odesłanie towaru w oryginalnym opakowaniu, w stanie nienaruszonym. Klient odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy będący wynikiem z jej korzystania, poza koniecznymi czynnościami mającymi na celu stwierdzenie charakteru, cech, czy funkcjonowania tej rzeczy.

Szczegółowe zasady zwrotów i procedury reklamacyjnej znajdują się tutaj.

1Wybierz wersję produktu
2Dołącz coś więcej
3Data dostawy
Zamknij

 

  • Kolor: czerwony
  • Długość: 40-60 cm
  • Trwałość: 10-16 dni
  • Wielkość pąka: duży
  • Kwiaty bez wazonu
Zamknij

Tylko u Nas!

Wydrukujemy i oprawimy w ramkę Twoje dowolne zdjęcie, które dołączymy do przesyłki.

Zrób piękną niespodziankę.

Zamknij

Wyślij ten produkt na 15 lub 16 października. Do każdego 10-go zamówienia dołączymy filiżankę Villeroy&Boch o wartości 209,90 zł - GRATIS!

Uwaga! Ilość gratisów jest ograniczona!